Image

Paşa Hamamı

Image


Keselenen vücudu kaplayan aromatik sabun köpükleri dairesel masaj hareketleri ile rahatlar, cilt temizlenir, canlanır.

40 Dakika

Şehrazat Hamamı

Image


Paşa Hamamı’na ek olarak, özel aromatik yağlar, dairesel hareketlerle kafa derisine, ellere ve ayaklara yapılan daha yoğun bir masaj ile beden yeniden canlandırılır.

55 Dakika

Detoks Hamamı

Image


Keselenen vücuda, içeriğindeki uyarıcı maddeler sayesinde cildin sıkılaşmasını, kan dolaşımının hızlanmasını ve canlanmasını sağlayıp cildin toparlanmasına yardımcı olan mucizelerle dolu, türk kahvesi tüm vücut peeling uygulamasının ardından, aromatik yağlar ve köpük masajı ile son bulur.

60 Dakika

Sultan Hamamı

Image


Keselenen vücuda, içerdiği vitamin, mineral, aminoasit, oligo-element ve enzimler sayesinde, cildin sıkılaşması, pürüzsüz olması ve toksinlerden arınması açısından vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini koruyan tüm vücut yosun bakımından sonra, aromatik yağlar ve köpük masajıyla son bulur .

55 - 80 Dakika

Özel Hamam Bakımı

Image


Özel günler için hazırlanmış olan bu masaj, keselenen vücuda kahve ve bal ile yapılan vücut peelingiyle başlar. Süt banyosundan sonra, aromatik köpüklerle kaplı bir şekilde uzanırken, başınıza, ellerinize ve ayaklarınıza özel yağlar eşliğinde dairesel hareketlerle masaj yapılır. Meyve ikramıyla son bulur.

80 Dakika