Image

Antİ Stress Masajı

Image


Bu yoğun masaj gerginlikten kurtulmanıza yardım ederken iç huzurunuzu yeniler.

40 Dakika

Aromaterapİ

Image


Akdeniz bitkilerinden elde edilen aromatik yağların sağladığı ruhsal ve fiziksel rahatlamayı vaadeden nazik bir tüm vucut masajıdır.

55 - 90 Dakika

Antİ Selülİt Masajı

Image


Karın bölgesine, kalçalara ve bacaklara uygulanan bu yoğun masaj fazlalıklardan kurtulmaya yardımcı olarak vücudu inceltir, kan dolaşımını hızlandırır, toksinlerden arınma sağlar, su tutulumunu azaltır ve kas yorgunluğunu alır.

40 Dakika

Manuel Lenf Drenaj

Image


Lenf drenajının görevi vücudun lenf sistemini harekete geçirmektir. Lenf sadece vücuttaki suyu atma, yumuşatma ve toksinlerden arındırma etkisiyle kalmaz, aynı zamanda organizmanın tüm savunma sisteminin taşıyıcısıdır.

55 - 80 Dakika

Mare Spa İmzalı Masaj

Image


BSert ve yumuşak teknikler bir arada kullanılarak seçtiğiniz aromatik yağlarla yapılan bu masaj kaslarınızı gevşetirken tüm stresinizi alacak.

55 - 90 Dakika

Spor Masajı

Image
Yaratıcı ve rahatlatıcı bir masaj şeklidir. Bu masajın öncelikli amacı kan dolaşımını hızlandırmaktır. Kas, sinir ve omurga buz kompres ve destekleyici bandaj ile tedavi edilir. Özel spor masaj teknikleri ile tenisçi dirseği tedavi edilir, kas fonksiyonları ölçülür, kaslar güçlenir.

55 - 90 Dakika

Refleksolojİ

Image


Özel bir teknikle uygulanan bu masajda, ayaktaki belli noktalara yoğunlaşarak vücuttaki her türlü gerginlik giderilir.

55 Dakika

İncİ Yağı Masajı

Image


Bu masaj özel inci tozundan üretilen inci yağı ile uygulanır. Bu özel yağ, cildin naturel yaşlanma sürecini yavaşlatır. Cildin temiz, yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar.

60 Dakika

Altın Yağı Masajı

Image


Altın masaj yağı eski Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın sıkça kullandığı bir masaj yağıdır. Vücudun enerji akışını düzenleyip, oksijen üretimini artırarak zihin ve ruhun yeniden dengelenmesini, lenf sistemini de harekete geçirip toksinlerden arındırarak cilde parlak bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

60 Dakika

Dört el masaji

Image


İki terapistin ritmik ve uyumlu hareketleriyle uygulanan bu masaj beş geleneksel tarzı – Shiatsu, Thai, Lomi Lomi, İsveç ve Bali masajlarının bakım stilleri ile, dilediğiniz takdirde sizin seçtiğiniz stilde de yapılabilir.

55 Dakika

Çiftlere Özel

Image


Çiftler için özel olarak hazırlanmış masaj odamızdaki romantik atmosferin tadını çıkarın. Burada spa keyfiniz, sizin tercih ettiğiniz aromatik yağları ile etkileri tüm bedeninize yayılan bir ayak masajıyla başlayıp, baş ve yüz masajıyla son bulacak.

55 Dakika