Image

Kleopatra Bakım Paketİ

Image


55 dakikalık kese ve köpük masajı ile vücudunuzu derinlemesine arındırıp, içeriğindeki uyarıcı maddeler sayesinde cildin sıkılaşmasını, kan dolaşımının hızlanmasını ve canlanmasını sağlayıp cildin toparlanmasına, selülit sorununun yok edilmesine yardımcı olan mucizelerle dolu türk kahvesi tüm vücut peeling uygulamasının ardından 60 dakikalık altın yağı masajı ile göz kamaştıran, capcanlı pürüzsüz bir cilt ile ruh ve beden sağlığınızı dengelemenin keyfini süreceksiniz.

135 Dakika

Denİz Kızı Bakım Paketİ

Image


55 dakikalık kese ve köpük masajı ile vücudunuzu derinlemesine arındırıp, bol miktarda içerdiği vitamin, mineral, aminoasit, oligo-element ve enzimler sayesinde, cildin sıkılaşması, pürüzsüz olması ve toksinlerden arınması açısından vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini koruyan tüm vücut yosun bakımından sonra, 60 dakika boyunca cildinize ipeksi bir dokunuş ve parlaklık kazandıran inci yağı ile mükemmel bir görünüme kavuşup yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

135 Dakika

Jet-Lag Paketİ

Image


Vücudun yeni bir zaman dilimine alışması zorlu bir süreçtir; bu esnada yorgunluk, stres, su kaybı ve kramp gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Artık jet-lag’in bu istenmeyen etkilerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. 55’er dakikalık hamam ve klasik masaj ile yosun yüz bakımından oluşan paketimiz sizi rahatlatacak ve tazeleyecek.

120 Dakika